Фруктове асорті в склянках

Здорове харчування поступово охоплює весь світ. Сучасні люди вже давно не вважають фрукти якоюсь надмірністю, яким у харчуванні можна знехтувати. Як раз навпаки: багато фрукти вводять у свій щоденний раціон, і чим різноманітніше цей раціон, тим краще. Далеко не кожен бюджет витримає щоденне придбання різних фруктових культур на вагу. Але вихід є: фрукти можна купувати порційно в спеціалізованих торгових точках — фреш-барах. Подібні магазинчики, в яких реалізуються фруктові нарізки в склянках, стають дуже популярними. Відкривши такий, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку потрібно знайти відповідне приміщення. Можна орендувати острівець у великому торгово-розважальному центрі. Так як цей бізнес передбачає роботу зі швидкопсувними продуктами, то без наявності якісного холодильного обладнання не обійтися.

Повний комплект обладнання включає не тільки стандартні холодильні камери, але і холодильну вітрину, льодогенератор, апарат для очищення вихідної продукції, інвентарний шафа, мийку, барну стійку, інструменти (ножі, шпаги, стакани тощо). У загальній складності, доведеться витратити не менше 180 000 рублів. Також можна пропонувати разом з фруктовими нарізками свіжовичавлені соки, але тоді доведеться придбати соковижималку.

Кілограм фруктового міксу оцінюється в 500-550 рублів при собівартості всього в 150-200 рублів. Рентабельність бізнесу дуже висока. В місяць реально отримувати до 50 000 рублів чистого прибутку. Тобто стартові інвестиції окупляться менше, ніж через півроку.

Share your thoughts