Фруктова папір

Сьогодні бізнес, пов’язаний з екологією і економічним витрачанням ресурсів, вважається найбільш перспективним і вигідним. Звичайно ж, приємно реалізовувати бізнес-ідеї, які не тільки приносять дохід, але і допомагають налагоджувати екологічну ситуацію. Такий проект як раз здійснила італійська компанія Favini.

Фірму Favini іменують канцелярським магнатом. На її виробництві давно і успішно виготовляють різноманітні канцелярські товари. Але тепер на озброєнні компанії з’явилися інноваційні технології, що дозволяють виробляти папір з нестандартних матеріалів — злакових зерен, горіхів, фруктів.

На реалізацію задуму у співробітників Favini пішло понад півтора років. Результатом їхньої тривалої і копіткої праці стала папір, в якій цілих 15% целюлози замінені на харчові відходи, що залишилися від кукурудзяних, кавових, оливкових, мигдалевих виробництв.

Високотехнологічна і екологічна папір успішно пройшла тестові випробування в найбільших друкованих підприємствах і вже з’явилася у продажу в європейських магазинах. Можна не сумніватися, що аналогічний проект буде мати успіх і на території нашої країни!

Share your thoughts