Фракціонування піску

Перспективи пісочного бізнесу очевидні: розвиток сільського господарства і будівництва ведеться швидкими темпами, а разом з цим збільшується і потреба в піску. Для різних виробництв потрібен різний пісок — десь більш дрібний, а де-то більш великий. Поділяючи піщане сировину на фракції (тобто, займаючись його фракціонуванням), можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для очищення від піску глини та інших домішок використовують спеціальні вібросита та виброгрохоты. Це основне обладнання, необхідне для реалізації проекту. Вібросит потрібно кілька, з каліброваними отворами різного діаметру, щоб мати можливість постачати замовникам матеріал потрібного розміру.

Рентабельність бізнесу досить висока. Просіяний пісок стоїть на 35-40% дорожче, ніж свежеизвлеченный з кар’єру і необроблений. Якщо організувати фасування матеріалу, то його вартість зростає ще в 2-3рази. На закупівлю виробничого комплексу піде близько 200 000 рублів. Це самий бюджетний варіант. Щоб масштаби виробництва були значними, потрібно придбати обладнання для повного циклу за 8-10 мільйонів рублів. Варто зазначити, що конкуренція у сфері фракціонування піску поки невелика, бізнес відкритий для підприємців-початківців.

Share your thoughts