Фотожалюзі

Додати приміщенню індивідуальність, зробити його привабливим — природне прагнення людини. Сучасний елемент захисту вікон від сторонніх поглядів і сонячних променів — вертикальні фотожалюзі, як не можна краще відповідає естетичним запитам, будучи оригінальним елементом декору.
Фотожалюзі створюють певну атмосферу, що відповідає потребам клієнтів, точно відповідаючи їх психологічного стану. З їх допомогою можна отримати чудове зображення, яке буде сприяти відпочинку і максимальному розслабленню, при цьому вони ненав’язливі: будь-який момент картинка може бути прибрана з очей.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

З допомогою жалюзі з нанесенням малюнка можна прикрасити будь-який інтер’єр.

Особливістю і привабливістю даної декоративної захисту вікон є те, що з вулиці вікна з фотожалюзі виглядають непрозорими, а зсередини приміщення чудово видно все, що робиться поза його.

Фотожалюзі затребувані керівниками фірм, на них ефектно можна розмістити логотип і рекламу компанії. Ними ефектно користуються при декорі вікон у салонах краси і офісах, також їх використовують як внутрішні перегородки і мобільні рекламні стенди.

Для споживачів ексклюзивного товару важливо, що він виготовляється за принципом фотодруку, тобто замовник може прийти зі своєю фотографією, зображення якої буде нанесено на ламелі.

Рентабельний бізнес з виготовлення інноваційних художніх жалюзі можна організувати навіть в одній кімнаті власної квартири.

Друкувати фотожалюзі нескладно, для цього достатньо придбати спеціалізований принтер ESFR3+. Коштує це обладнання приблизно $3600.

Share your thoughts