Фотошторы з силуетом

Здавалося б, що ще креативного можна придумати в бізнесі на звичайних шторах? Ні, ми не збираємося розповідати про інноваційний вид ламбрекенів або незвичайну форму пензликів, ми покажемо вам трохи дивний, але в теж час привертає увагу дизайн — штори з силуетами. Ось так виглядають ці предмети інтер’єру:

Погодьтеся, цікавий варіант? Такий товар завжди знайде свого клієнта і може стати чудовою основою для невеликого інтернет-магазину. Виготовляти такі штори стоїть на замовлення за вже розроблених макетів, або індивідуальним дизайном замовника.

Що для цього потрібно?

Малюнок на тканину наноситься методом прямої струменевого друку. При цьому після друку виріб можна прати і прасувати без побоювання.

Для того, щоб надавати послуги по друку фото на шторах, необхідно придбати широкоформатний струменевий принтер і спеціальні фарби.

Причому останні повинні підбиратися з урахуванням виду тканини, тільки в цьому випадку якість вашого продукту буде на висоті.

Розміщувати краще устаткування у виробничому приміщенні або в теплому і сухому гаражі. Для початку роботи вам знадобиться кілька співробітників: дизайнер, друкар і менеджер для прийому замовлень. Але на перших порах, можна працювати самостійно і замовляти макети рисунків у дизайнера на аутсорсингу.

Для початку продажу фотоштор необхідно виготовити кілька пробних зразків і створити безліч макетів штор для різноманітності вибору.

Вашими клієнтами найчастіше будуть любителі фільмів жахів, тому варто це врахувати і налаштувати рекламну кампанію відповідним чином. Просувати товар потрібно і через групи в соцмережах, і через односторінковий сайт з докладним каталогом товарів і описом.

Поділіться своєю думкою