Фотогравіювання

Послуги фотогравіювання отримали шалену популярність відразу ж, як тільки були запропоновані на суд широкої громадськості, і не втрачають актуальності й донині. Зараз можна з упевненістю сказати, що фотогравюра — це не просто данина моді і миттєве захоплення, це можливість задовольнити одвічну потребу людей в оточенні себе красивими і оригінальними речами. Незважаючи на те, що бізнес по фотогравировке не вимагає наявності значного стартового капіталу, конкуренція в цій сфері невелика, тому ще є можливість зайняти гідне в бізнес-середовищі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Фотографічна гравіювання — це процес, в ході якого на відповідну металеву поверхню наноситься фотозображення. Технологія дуже проста: досить обзавестися спеціальним «ударним» принтером, вартість якого варіюється в широкому діапазоні від 1500 до 4500 доларів. Ціна залежить від технічних характеристик і продуктивності. Крім цього пристрою, знадобляться ще ноутбук, а також заготовки з металу. Гравірувати можна телефонні панелі, брелоки, запальнички, фляжки, браслети та багато іншого.

Пропонувати послуги гравюри на металі зручно через Інтернет. Хороша рекламна кампанія допоможе знайти клієнтів дуже швидко. Також непоганим рішенням буде відкриття стаціонарної гравировочной точки в одному з великих торгових центрів міста. На кількох квадратних метрах можна розташувати зручну вітрину, демонструє готові вироби. Приймати і виконувати замовлення можна прямо на місці. Вся процедура займає не більше 20 хвилин.

Середня вартість одного замовлення становить від 12 до 15 доларів. Протягом повноцінного робочого дня без особливих зусиль можна обслужити від 5 до 10 клієнтів.

Share your thoughts