Фото в старовинному костюмі

Сьогодні побудувати прибутковий бізнес без істотних вкладень мріють дуже багато. Потрібно сказати, що ця мрія цілком здійсненна. Головне — знайти перспективну бізнес-ідею, якою цілком можуть стати послуги фото в цікавому старовинному костюмі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для запуску проекту необхідно виконати кілька важливих кроків.

По-перше, придбайте хорошу фотокамеру. Якісні знімки роблять апарати вартістю від 20 000 рублів. Крім цього, знадобиться ноутбук і принтер, щоб мінімально обробляти, а потім роздруковувати готові фотошедеври.

Купувати костюми, стилізовані під старовину, необов’язково. Можна звернутися в театр і взяти їх в оренду за помірну плату. Краще брати відразу кілька моделей, щоб запропонувати клієнтам можливість вибирати.

Пропонувати свою оригінальну послугу можна абсолютно в будь-яких місцях з високою прохідністю. В літній період часу доцільно розташуватися прямо на вулиці, у якому-небудь парку культури і відпочинку. Повірте, охочих зробити пам’ятний знімок в сукні з криноліном або богатирської кольчузі буде предостатньо.

Для успішного старту запасіться сумою в 100 000 рублів. Терміни окупності і розміри прибутку безпосередньо залежать від регіону. Але можна з упевненістю стверджувати, що перспективи у цього бізнесу досить великі.

Share your thoughts