Фляга+ліхтарик

Всім любителям туристичних походів і сімейних відпочинку на природі відмінно знайомі такі невід’ємні атрибути туристів, як фляга і ліхтарик. Американські новатори придумали, як можна трохи звільнити місце в похідному рюкзаку і вирішили об’єднати фляжку і ліхтар в одній конструкції. Так на світ з’явився пристрій під назвою «LightCap 300».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Гаджет являє собою зручну тару для зберігання, перенесення і пиття води. Але він відрізняється від прототипу тим, що сконструйований з декількох ламп, що працюють за принципом світлодіодів. Щоб фляга-ліхтар справно виконувала свої функції, її потрібно періодично підставляти під сонячні промені, так як підживлення лампочок відбувається саме таким способом. Якщо сонця немає, то звичайне денне освітлення теж підійде, але зарядка буде тривати трохи довше.

Виробники пропонують на вибір покупців широку кольорову гаму виробів. Спочатку планувалося випускати фляги-ліхтарики тільки в чорному і червоному кольорі, але продукт отримав настільки широкий відгук у цільової аудиторії, що асортимент вирішено було розширювати в екстреному порядку.

Варто «LightCap 300» сьогодні близько 30 доларів. Придбати його можна на офіційному сайті виробника в Інтернеті.

Share your thoughts