Флоатінг: бізнес-ідеї для початківців, іноземні, у сфері сервісу

Бізнес з надання послуг, пов’язаний зі сферою краси, дуже багатогранний. І багато ідеї вже випробувані чи не всіма. Якщо ви хочете запустити оригінальний проект, можливо, варто випробувати флоатинг.

Флоатінг — процедура, яка допомагає зняти напругою одним і заробити іншим. Вона досить популярна в розвинених країнах Європи та Північної Америки і поступово починає завойовувати серця жителів російських міст.

Флоатінг допомагає боротися зі стресом і напругою, а тому буде затребуваний не тільки фанатами б’юті-індустрії, але і підприємцями, менеджерами та іншими представниками «неспокійних» професій.

Так що ж представляє із себе флоатінг? Людина занурюється в резервуар глибиною близько 25 см, який наповнений концентрованим розчином англійської солі. Важлива і температура рідини, вона повинна становити ні багато ні мало 34,8 градусів Цельсія. Все це дуже нагадує плавання в Мертвому морі чи іншому водоймищі з великим відсотком вмісту солі.

Щоб підсилити ефект розслаблення, процедура супроводжується повною темрявою і заспокійливими звуками. Створити таку «ембріональну середовище» в будь-якому стандартному приміщенні або басейні у вас навряд чи вийде. Та й це вимагає досить великих зусиль.

Для бізнесу з надання послуг у сфері флоатінгу можна придбати спеціальну флоат-камеру.

Останні досить різноманітні в плані зовнішнього вигляду, ціни, наявних функцій. До речі, крім створення потрібної середовища багато флоат-камери ще і очищають самі себе: у них можуть бути фільтри механічної очистки, ультрафіолетові стерилізатори і т. д.

З приводу приготування соляного розчину і концентрації солі у воді, як правило, можна проконсультуватися в тій же компанії, у якої ви купуєте флоат-камеру.

Прибутковість цього бізнесу залежить головним чином від кількості відвідувачів і уставленою ціни за послугу. Тривалість однієї процедури, як правило, становить від 45 до 60 хвилин, вартість 2-3 тис. рублів. З урахуванням цих даних при належній рекламної «розкрутки» цілком можна розраховувати на відвідуваність від 5 до 10 осіб.

Найчастіше флоатінг — додаткова послуга в басейнах, аквапарках, медцентрах, спа-салонах і т. д. Але буває і так, що флоаторий є самостійним проектом. Так чи інакше, це непогана ідея для початківців бізнесменів. Флоатінг як бізнес не відрізняється особливою складністю, не вимагає великого приміщення або спеціальних умов і ліцензій.

Поділіться своєю думкою