Флексографічний друк: бізнес-ідеї для чоловіків, виробництво

Флексографія — ротаційна друк фарбами, які швидко висихають і добре закріплюються на різних матеріалах. Фарби не виділяють шкідливих речовин. У пресі використовуються еластичні форми, які встановлюються на циліндрах. Найчастіше цей вид друку застосовується для виготовлення етикеток, упаковок і фірмових символік. Експерти вважають, що з часом цей вид друку витіснить з ринку інші.

На початковому етапі потрібні вкладення в розмірі двох мільйонів рублів. Друкарня організується на площі не менше 80 квадратних метрів: в такому випадку в приміщення вміститься обладнання і склад. Вологість повітря в кімнаті повинна бути не вище 60%, температура — не вище 22 градусів. Продумайте хорошу систему вентиляції, щоб прискорити процес висихання фарб. Орендувати варто квадратні метри якщо не в центрі міста, то хоча б в межах, щоб клієнтам було зручно для вас дістатися.

В обладнання входять сама машина для флексографічного друку, пристрої для сушіння, нарізання, намотування, ламінатор, висічні секції, циліндри для штампування, друкарські вали і пристосування для збору листів. Загальна вартість пристроїв — 1,5 мільйона рублів.

Не забувайте про придбання витратних матеріалів, ця стаття витрат забере близько 150 тисяч рублів. Використовуються фарби двох видів: водорозчинні (дешеві) і УФ-отверждаются (дорогі). Це як раз той випадок, коли краще переплатити: УФ-отверждаются фарби набагато легше наносити, а виглядають вони набагато якісніше.

Найміть на роботу 7 співробітників: операторів-друкарів, наладчика обладнання, бухгалтера і менеджера. Вашими клієнтами будуть супермаркети, компанії — всі, хто зацікавлений у продукції з фірмовою символікою або в купівлі сувенірів.

Заробіток на друку залежить від цін та обсягу замовлень. Через пару місяців ви зможете заробляти до 200 тисяч рублів, бізнес окупиться за півроку.

Поділіться своєю думкою