Фітосауна

В сучасному ритмі життя люди постійно піддаються стресам. Для розслаблення і позбавлення від депресії як жінки, так і чоловіки мають потребу в релаксі. Одним із способів розслабитися і відпочити від суєти є фітосауна, на відкритті якої можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту знадобиться невелике приміщення площею 20-25 кв. метрів. Обов’язково необхідно оформити ІП.

Для облаштування релаксуючого салону знадобиться стартовий капітал у розмірі 400 000 рублів. Цієї суми достатньо на закупівлю основного обладнання, а також супутніх товарів — столи для масажу, білизни, крісел, шаф, фена для сушіння волосся, ширми і т. д.

Сама фітосауна виглядає просто. Це простора бочка з кедра, що вміщає в себе одну людину. Внутрішня частина бочки добре пропарюється, і деревина починає виділяти корисні для здоров’я фітонциди. Парова процедура позитивно впливає на стан шкірних покривів, виводить шлаки з організму, допомагає зробити імунну систему більш міцною.

Процедура триває, в середньому, близько 15 хвилин. Таким чином, протягом робочого цілком реально обслужити 8-10 осіб. Один сеанс обійдеться клієнтові в 500 рублів. При цьому собівартість процедури з урахуванням витрат на фитотравы і електрика — всього 20 рублів. При максимальній завантаженості ваші стартові вкладення окупляться не пізніше, ніж через 2-3 місяці.

Share your thoughts