Фіто-напої

Сучасній людині, постійно відчуває на собі негативний вплив екології і різних фізичних і психологічних навантажень, як ніколи потрібно джерело додаткової енергії. При цьому життєво важливо, щоб підтримка організму відбувалася природному чином, виключаючи хімічне стимулювання. Таким вимогам найкраще відповідають натуральні продукти — фіто-напої. Саме їм під силу зміцнити ослаблений імунітет, підвищити загальний тонус організму, сприяти розвитку розумових здібностей і збереженню пам’яті, збільшити чоловічу силу та надати впевненість у собі.

Невипадково, ідея організації бізнесу по виробництву фіто-напоїв належить Японії, що славиться найбільшою у світі тривалістю життя людей.

Фіто-напої — це комбінації натуральних компонентів, трав, спецій, фруктів, збагачені природними вітамінами і мікроелементами, вони впливають на організм на клітинному рівні, що гарантує максимальний ефект.

Саме тому їм під силу вирішення таких проблем як:

 • Боротьба з зашлакованностью організму.
 • Загальне зміцнення організму, підвищення імунітету.
 • Використання в якості додаткових засобів в лікуванні і профілактиці конкретних захворювань.
 • В якості додаткових джерел живлення і енергії для спортсменів і людей, що працюють в екстремальних умовах.
 • Основою фіто-напоїв є справжнє диво природи — молоко, допомагає при багатьох захворюваннях, недарма наші предки намагалися їм лікувати практично всі недуги.

  Реалізовувати фіто-напої можна як через аптечну мережу, так і через торгові точки.

  Проте слід врахувати, що даний вид бізнесу — высокозатратный. Для його старту потрібен великий початковий капітал, який потрібно вкласти в купівлю обладнання, оренду приміщення для організації виробничого цеху, отримання ліцензій, сертифікатів, дозволів і т. д. До того, як виробництво вийде на беззбитковий рівень, воно потребує регулярних вкладень. Гарантувати успіх повинні також бездоганні постачальники сировини, вирощеної в екологічно чистих районах. Тільки дотримання цих умов, а також належна реклама продукції може забезпечити успіх бізнесу з виробництва фіто-напоїв.

  Поділіться своєю думкою