Фітнес в парках для молодих мам

З настанням теплої пори року можна подумати про відкриття такого сезонного бізнесу, як фітнес в парках. Такий проект став успішним стартом для молодої американки Крістен Хорлер, яка зовсім недавно стала мамою. Дівчина не збиралася після народження дитини поповнювати ряди домогосподарок і забувати про улюблений нею спорт. Але вона з жалем виявила, що на повноцінне відвідування фітнес-залу у неї просто не вистачає часу. Та й дитину залишити буває не з ким. Поспілкувавшись з іншими матусями, Крістен зрозуміла, що не самотня у своїй проблемі, і вирішила допомогти всім бажаючим, а заодно і непогано заробити.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Тепер щоденні прогулянки з малюком перетворилися для дівчини в справжні фітнес-тренування. Крістен зуміла організувати повноцінний фітнес-табір для матусь під назвою Baby Boot Camp. В нього можуть приходити всі бажаючі відновити фізичну форму після пологів. І діти на цих заняттях — не перешкода. Одне тренування триває близько 75 хвилин. У програму включені вправи з йоги та пілатесу

Проект американки став настільки популярний, що незабаром табір переросла у найбільшу в країні спортивну франчайзингову мережу. Тисячі мам по всій Америці готові щодня займатися спортом на свіжому повітрі без відриву від своїх діток. Можна не сумніватися, що подібна пропозиція по достоїнству оцінять і російські жінки!

Share your thoughts