Фітнес-табір для дітей з зайвою вагою

Як відомо, недолік фізичної активності та шкідлива їжа негативно позначаються на здоров’ї юних членів суспільства. Заповзятливі китайці вирішили кинути всі сили на боротьбу з дитячим ожирінням. По всій країні почали активну роботи спеціалізовані фітнес-табори для дітей із зайвою вагою.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Девіз табору — «Більше руху, менше їжі». Дійсно, в цих установах не знайдеш ні солодких цукерок, ні апетитних пиріжків, ні ароматних пончиків. Раціон харчування заснований, здебільшого, на не менш смачних, але набагато більше корисних овочах і фруктах. Також табір пропагує спортивний спосіб життя — ніяких комп’ютерів, планшетів та інших ігрових гаджетів. Тільки максимум фізичної активності. Адже життя — в русі!

З дітьми, що потрапили у фітнес-табір, активно працюють психологи. Їм акуратно, але дохідливо вселяють думку, що їх нинішній стан здоров’я і зайва вага — це вірна дорога до швидкого летального результату.

Не обійшлося в закладі і без традиційної китайської медицини. Юним толстячкам проводять сеанси голкотерапії. Голковколювання показує чудові результати у боротьбі з ожирінням. Абсолютно всі діти, які прожили в таборі повну місячну зміну, приїжджають додому неабияк зміцнілими, посвежевшими і схудлими. Спартанські умови явно йдуть їм на користь!

Проблема зайвої ваги у дітей гостро стоїть не тільки в Китаї та Америці, але і в Росії. Тому подібні фітнес-табори, без сумніву, будуть мати успіх.

Share your thoughts