Фітнес на колесах

Все більше наших співвітчизників прагне стежити за своїм здоров’ям і відвідувати фітнес-зали. Але далеко не завжди такі зали є в крокової доступності. І ось на цьому може «зіграти» починав бізнесмен, який взявся за реалізацію креативного проекту під назвою «Фітнес на колесах».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ідея полягає в тому, щоб переобладнати відповідний транспорт (наприклад, автобус) в повноцінний спортзал. У салоні автобуса з комфортом розмістяться кілька основних тренажерів. Основна перевага проекту — в його мобільності. Як говориться, якщо гора не йде до Магомеду… загалом, ваша цільова аудиторія — це люди, які бажають займатися спортом, але з якихось причин не мають можливості або просто не бажають витрачати час на дорогу до спортклубу.

Надаючи послуги фітнесу з доставкою додому, ретельно продумайте інтер’єр вашого «залу». Все має бути дуже компактно і ергономічно. Не купуйте громіздких тренажерів. Віддайте перевагу невеликим моделям, яких в салоні автобуса можна розмістити від 8 до 10.

Звичайно, стартовий капітал буде значним — не менше 1,5 мільйона рублів. Але якщо маршрути прямування розроблені грамотно, а рекламна компанія організована професійно, окупити всі витрати можна буде вже через рік роботи.

Share your thoughts