Фітнес для мозку

Багато сучасні люди ведуть спортивний спосіб життя, намагаючись зміцнити здоров’я і зробити тіло красивим. Але при цьому, найчастіше, ми забуваємо про мозок, який також потребує регулярних тренуваннях. У зв’язку з цим починають набирати популярність своєрідні фітнес-клуби для розвитку мозкової активності. Відкривши подібний заклад, можна побудувати прибутковий бізнес.

Вперше подібний клуб був відкритий на території Сан-Франциско. Замість спортивних тренажерів у приміщенні розташовано безліч комп’ютерів, укомплектованих спеціальними розвиваючими програмами. Штат клубу складається з грамотних фахівців, у кожного з яких є власна програма розвитку мислення. Клієнт сам має можливість вибрати найбільш цікавий для нього формат занять.

Перше заняття в мозковому фітнес-центрі оплачується окремо. Надалі, якщо відвідувачу все сподобалося, то він укладає членський договір і стає повноправним членом клубу, вносячи стандартну плату за певний період (не менше півроку). Можна не сумніватися, що аналогічні проекти будуть затребувані і в нашій країні. Грамотна маркетингова стратегія неодмінно принесе успіх починаючим підприємцям, які мріють розвиватися в цій корисній сфері.

Share your thoughts