Фітнес-бюро: бізнес-ідеї для чоловіків, у сфері сервісу, мінімальні вкладення

Бути у формі — модно. Здоровим бути — круто. Кожен знає про це, але змусити себе займатися регулярно здатний далеко не кожен. Перемогти власну лінь багатьом допомагає особистий тренер. Втім, люди звертаються не тільки за цим — хтось банально не знає, що робити, кому-то некомфортно в одному залі, словом, причин безліч. У цій статті ми поговоримо про те, як можна відкрити своє приватне фітнес-бюро і заробити на цьому.

Перше, що потрібно зробити — це невелике дослідження регіонального ринку подібних послуг. Чи є у вас фітнес-клуби, що надають можливість займатися з особистим тренером? Чи багато їх? Яка їхня цінова політика і здатні ви з ними конкурувати? Чи задоволені люди якістю послуг або ви можете переманити їх клієнтів до себе? Все це важливо передбачити заздалегідь, щоб не потрапити в халепу.

Зваживши всі за і проти, можна приступати до створення бізнесу.

Перше, що потрібно зробити — знайти тренерський склад.

Для початку вистачить 4-6 чоловік. З часом ви можете його розширити. Важливо, щоб всі тренери були в хорошій формі (це вселяє довіру і пошану клієнтів), а також мали педагогічні здібності. Добре, якщо крім базових знань про роботу м’язів і пристрої тіла, ваші тренери зможуть викладати додаткові дисципліни — йогу, танці, бокс — хоча б на общеразвивающем рівні.

Також потрібно подбати про місце, де будуть проходити тренування. Ви можете домовитися з адміністрацією якого-небудь фітнес-клубу, де немає тренерського складу. Це вигідно як вам, так і клубу. Якщо приміщення немає, краще спеціалізуватися на вуличних тренуваннях, наприклад, воркауте. Боксувати, танцювати і займатися йогою можна також на вулиці — і в цьому навіть є своя фішка. Правда, такі тренування можна проводити тільки в літній сезон, так що краще постарайтеся знайти приміщення для занять.

Є кілька стратегій пошуку клієнтів. Перше і найважливіше — це інтернет.

Кожен день з десяток людей у вашому місті запитує Google, як накачатися. Якщо Google вкаже на вас, від клієнтів доведеться в хорошому сенсі слова відбиватися.

Друге — реклама в спортивних магазинах. Багато новачків починають заняття спортом з купівлі спортпита. Третє — розклеювання оголошень близько фітнес-центрів.

Як правило, задоволені клієнти стають постійними. Якщо ви будете робити все з розумом, незабаром вам доведеться розширювати штат. Через рік продуктивної роботи ви зможете відкрити власний фітнес-зал.

Поділіться своєю думкою