Фінансова платформа для школярів: іноземні бізнес-ідеї

Бізнес, банківська справа, фінанси — всі ці галузі з приходом в наше життя інформаційних технологій переходять в онлайн. У Веллінгтоні (столиця Нової Зеландії) повністю відмовилися від навчання дітей за старими підручниками, і тепер готують школярів до життя в сучасному світі найбільш дієвими способами.

У місті Веллінгтоні не так давно з’явився софт і освітня банківська платформа, яка носить назву Banquer. Вона вчить дітей і підлітків банківській справі. Основною аудиторією даної платформи є учні старших класів.

Якщо серйозно задуматися, то в появі банківської платформи немає нічого екстраординарного. Це було цілком очікувано, адже ще в XIX столітті в США довгі роки працювали спецшколи, а пізніше з’явилися і літні табори, де дітей і підлітків з застосуванням несправжніх грошей вчили грати на фінансовій біржі.

Як кажуть самі творці Banquer, підлітків тепер з її допомогою будуть вчити, як правильно укладати фінансові угоди в онлайн-режимі. Саме глобальна мережа розглядається розробниками Banquer як головного інструменту при роботі з фінансами. Учнів з Нової Зеландії педагоги навчатимуть фінансової безпеки під час роботи в Інтернеті, пояснять, як завести електронні гаманці і багато іншого.

Поділіться своєю думкою