Фільми про життя померлих

Про знаменитих особистостей, з тієї або іншої причини вже покинули цей тлінний світ, постійно знімають документальні фільми і демонструють їх з центральним телевізійним каналам. Це своєрідна данина пам’яті людині. Аналогічне відео вирішив зробити для своєї покійної бабусі американець Джейсон Шумахер. У підсумку, одноразова ідея перетворилася на прибутковий бізнес-проект.

Фільм Шумахера вийшов дуже цікавим і зворушливим. Яскраві фотографії, доповнені красивими відео і аудиоэффектами, зробили свою справу. До молодій людині стали надходити прохання від його знайомих про створення аналогічного шедевра. Джейсон вирішив вийти на широку цільову аудиторію і запропонувати всім бажаючим створення фільмів про життя померлих.

Вартість посмертного ролика оцінюється в середньому в 50 доларів. Весь процес займає у Шумахера не більше 2,5 годин. Якщо потрібно зробити кілька копій стрічки, клієнтам необхідно доплатити певну суму. Фільм містить близько 45-50 фотографій, що ілюструють різні сторінки життя людини в хронологічному порядку. Така довговічна пам’ять буде неодмінно оцінена по достоїнству і нашими співвітчизниками!

Поділіться своєю думкою