Фігурні чебуреки: у маленькому місті, бізнес для жінок, для початківців

Кримські новатори в закладах громадського харчування для того, щоб залучити більшу кількість клієнтів, зайнялися випічкою нового різновиду чебуреків. Тепер кухаря деяких закусочних Алушти виготовляють так звані фігурні чебуреки.

Прямо на набережній продають випічку з м’ясом у формі верблюдів, зайчиків, рибок, слоників, півників, чебурашок та інших казкових персонажів. Фігурні чебуреки можуть будувати своїм покупцям смішні пики і піднімати настрій. Не так давно перед гостями та жителями півострова постали чебуреки у формі герба РФ. Такий «патріотичний» чебурек-двоголовий орел, гордо підноситься під стелею закусочної, викликав палкі дебати в суспільстві.

Місцеві ЗМІ і блогери інтернет-просторів по достоїнству оцінили креативну задумку місцевих кухарів та їх пекарський талант. Деякі навіть висловили сміливе припущення, що дані шедеври відмінно продавалися б у вигляді деяких сучасних політиків. Правда, кажуть, що подібні витвори кулінарного мистецтва створюються лише для антуражу, але купити їх не можна. Може, воно і правильно: шкода, адже їсти таку красу!

Поділіться своєю думкою