Фігурна різка з пінопласту

Пінопласт — популярний матеріал, який використовується у багатьох сферах діяльності. Сьогодні в моду входять інтер’єрні пінопластові вироби. Красиві різьблені аксесуари виглядають дуже оригінально, і на їх виготовленні можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для фігурного різання легкого і компактного пінопласту немає необхідності будувати величезний завод. Досить буде орендувати виробничий цех площею від 70 до 120 кв. метрів. Цього простору цілком вистачить, щоб організувати всі виробничі процеси (різання, шліфування, фарбування) і залишити місце для зберігання готових виробів.

Перед запуском стартапу необхідно підрахувати витрати на обладнання. Зручніше виконувати різьблені візерунки на пінопласті в промислових масштабах спеціальним верстатом з вбудованою системою обчислення, вартість якого складає близько 600 000 рублів. Але всі витрати «розумна» машина окупить без проблем. Крім цього, слід придбати прилади для шліфування та фарбування.

Для організації виробництва такого типу необхідно найняти, як мінімум, 6 працівників. Штат підприємства включає дизайнера-проектувальника, оператора, контролюючого роботу верстата, 2-х шліфувальників і 2-х майстрів по фарбуванню.

Загальна сума стартових вкладень, з урахуванням витрат на рекламу, оренду, закупівлю обладнання та першу зарплату співробітникам, складе близько 1,5 мільйона.

Виготовлення декоративних виробів з пінопласту при налагоджених каналах збуту здатне приносити до 60 000 рублів на добу. І це тільки при середніх темпах реалізації.

Share your thoughts