Фестивальний тент, подзаряжающий гаджети

Кемпінгові намети сьогодні користуються великою популярністю, як, втім, і заходи, для яких вони призначаються. Конкуренція між виробниками наметів і тентів величезна, але англійські новатори придумали, як обійти суперників. Недавно в продажу з’явився унікальний фестивальний тент під назвою Bang Bang Tent.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Головна особливість намети полягає в тому, що в її конструкцію вбудовані і вміло замасковані сонячні батареї. Перебуваючи на відкритому повітрі, ці акумулятори збирають світлову енергію і дають можливість заряджати гаджети. Наскільки важливі ці самі гаджети для великих фестивальних заходів, що знають абсолютно всі, хто хоч раз відвідував такі.

Варто Bang Bang Tent близько 190 британських фунтів стерлінгів. Звичайно, ціна досить висока, але вироби з задоволенням купують не тільки приватні користувачі, але й організатори свят. Під тентовим шатром легко вміщаються 4 людини. А підзарядити від нього можна не тільки смартфон або планшет, але і відеокамеру, а також стереосистему. Тому висока вартість повністю виправдана.

Share your thoughts