Фасування спецій

Як відомо, оптові ціни на будь-який товар відрізняються від роздрібних, в деяких випадках дуже істотно. Це, наприклад, відноситься до різних кулінарних спецій. Купуючи цю продукцію оптом, расфасовывая і продаючи в роздріб, можна отримати суттєвий дохід на постійній основі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту буде потрібно спеціалізоване обладнання. Вартість його бізнес-мірками досить демократична. Необхідно придбати фасувальний апарат (бажано американського виробництва, нехай навіть найпростіший), машину для зварювання поліпропіленової плівки, промислову млин і лабораторні ваги. Повний комплект обійдеться приблизно в 2500 доларів.

Фасувати і упаковувати можна будь-які спеції, як найпримітивніші (перець, лавровий лист, гірчицю), так і більш вишукані і благородні. У простій фасувальний верстат дозволяє виготовляти до 6000 пачок спецій на добу. Звичайно, не варто завантажувати обладнання по максимуму, достатньо задіяти його на 70-80%. При таких обсягах доцільно найняти на роботу двох працівників: один буде стояти на фасування, інший на запаювання пакетів.

Націнка в даному бізнесі залежить від багатьох факторів, зокрема, від регіону. У будь-якому випадку, знайшовши постійні канали збуту, можна розраховувати на гідний заробіток.

Share your thoughts