Фасування овочів

Овочева фасовка не обов’язково повинна бути основним видом діяльності. Подібний бізнес дуже непоганий в якості додаткового доходу, так як організувати його зовсім не складно, а окупність вкладень вкрай оперативна.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Отже, починаючому бізнесменові необхідно запастися невеликою сумою в 20 000 рублів. При правильній організації бізнес-плану на місяць можна легко заробляти до 48 000 рублів, тобто вже через 30 днів всі витрачений повернеться з надлишком.

Фасувальний овочевий бізнес — справа, в основному, сезонне. Найбільш «гарячі» місяці в році — з листопада по липень. До речі, можна зробити з цього сімейну справу. Сім’я з 4-5 людина здатна впоратися з великими обсягами виробництва, і це дасть можливість безбідно існувати.

Облаштувати міні-цех можна прямо у власній квартирі. З обладнання знадобляться: велика ванна, ваги, шафа для сушіння, щітка, степлер зі скобами, пакувальна тара (мішки), етикетки. На самому початку можна обійтися без сушарки: вимиті овочі цілком можуть висохнути і на підлозі. Приміром, 3 мішки картоплі в рассыпанном вигляді з комфортом розмістяться на площі 18 кв. м. Головне — вчасно перемішувати продукт.

Чисті, акуратно розфасовані овочі коштують в магазинах на порядок дорожче, ніж їх побратими, тільки що взяті з грядки. Цікаво, що люди готові переплачувати за комфорт і привабливий зовнішній вигляд товару, тому роздрібні торговельні мережі з задоволенням купують помиті овочі у постачальників.

Share your thoughts