Фасування круп

Сьогодні, щоб заробити непогані гроші, зовсім не обов’язково щось вирощувати чи виробляти самостійно. Можна брати вже готове оптом, ділити на порції, пакувати та продавати те ж саме на порядок дорожче. Так, прекрасним бізнесом може стати фасування круп.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Крупи купуватимуть завжди, тому в потрібності такого продукту можна не сумніватися. Намагайтеся охопити максимально широкий асортимент і запропонувати цільової аудиторії різноманітні крупи, такі як пшоно, просо, рис, кукурудза, гречка, овес, ячмінь, соя, горох і т. д.

Закуплена сировина проходить декілька етапів обробки. Крупи очищають від домішок і забруднень. Багато хто з них, такі як кукурудза, овес, гречка, горох, піддаються пропарюванню, потім охолоджуються і сушаться, щоб зерно стало м’якше. Потім наступають етапи лущення і шліфування, далі сортування і безпосередньо фасування.

Для реалізації проекту потрібно орендувати цех площею близько 100 кв. м. Цієї території досить і для основної робочої зони, і для складів, і для підсобних кімнат. У приміщенні встановлюється виробнича лінія, що складається з машин для лущення і помелу, верстатів для просіювання очищення зернових культур, термоупаковочного агрегату, апарата для запаювання упаковки. Приблизний перелік, список може змінюватись в залежності від моделі придбаного обладнання. Середня вартість лінії становить 500 000 рублів.

В цілому на реалізацію ідеї доведеться витратити близько 2 мільйонів рублів. Невеликий фасувальний цех здатний приносити до 100 000 рублів чистого прибутку щомісяця. Терміни окупності обчислити нескладно.

Share your thoughts