Фарби для сніговика

Ліпити сніговика взимку люблять у всіх країнах світу, де випадає сніг. Дивно, але і на цьому веселому і необразливому розвагу можна побудувати прибутковий бізнес. Головне — знати, з якого боку підійти до цього питання.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Монетизувати сніговиків вдалося американської компанії HAMMACHER SCHLEMMER & COMPANY, INC. Креативні співробітники цієї фірми створили унікальний у своєму роді продукт — набір фарб для розмальовування снігових баб і інших подібних скульптурних композицій.

Комплект фарбувальних складів під назвою Snowman Paint Set складається з шести різних відтінків. У компактній коробочці є фіолетовий, червоний, темно-блакитний, жовтий, яскраво-зелений кольори. Цього цілком достатньо, щоб зробити звичайного сніговика яскравим, індивідуальним і неповторним.

В основі «фарб по снігу» лежить харчової желатин: склади абсолютно нетоксичні і безпечні для здоров’я. Не тануть яскраві суміші при нанесенні на снігову поверхню завдяки спеціальній технології виготовлення. В набір, крім тюбиків з фарбами, входять також невеликі совочки, пластикова морквина для носа сніговика, капелюх і кілька великих намистин для виготовлення очей і рота.

Американці оцінили винахід гідно і з задоволенням купують комплект вартістю 40 доларів у подарунок своїм діткам.

Share your thoughts