Фарбування автомобіля рідкою гумою Plasti Dip: бізнес-ідея для початківців, для чоловіків, у гаражі, мінімальні

Ідей для бізнесу в гаражі може і багато, однак не кожна з них легко можна реалізувати, рентабельна і перспективна. Відносно недавно з’явилася на російському ринку технологія фарбування кузова машини рідкою гумою може стати відмінною бізнес-ідеєю для тих, хто любить автомобілі і хоче відкрити свою справу з мінімальними вкладеннями.

Що таке рідка гума?

Рідка гума — це гідроізоляційний матеріал на основі гуми для покриття поверхні авто. Для досвідчених — новий метод тюнінгу кузова, призначений як для захисту, так і для перетворення зовнішнього вигляду машини.

Денис Трунін

Провідний спеціаліст компанії YouDip

На даний момент це сама доступна послуга на ринку по захисту рідної лакофарбового покриття автомобіля. А старенькій машині гума послужить не тільки оновленням, але і значно збільшить термін служби. До того ж, використання поверх гуми фарбувального лаку максимально наблизить поверхню до класичної забарвленням.

Дана технологія, дійсно, є інноваційною і обганяє попередні їй аналоги по багатьом властивостям.

По-перше, основними захисними властивостями рідкої гуми є стійкість до перепадів температури, стійкість до ударів, подряпин, корозії і водонепроникність. До того ж, покриття не боїться агресивних речовин, як бензин, моторне мастило, миючі речовини — все, з чим зазвичай зустрічається машина.

По-друге, виробник пропонує широку палітру кольорів: від класичних до самих яскравих. Більше того, сьогодні з’явилася можливість нанесення малюнків на кузов машини, що виявилося затребуваним у багатьох автовласників.

По-третє, фарбування рідкою гумою, якщо і поступається класичним методам тюнінга, то тільки в ціні. Обійдеться вона власнику автомобіля набагато дешевше, ніж оновлення поверхні фарбою.

По-четверте, гуму можна легко зняти. Вона не залишить після себе ні гуму, ні клей, ні які-небудь інші сліди.

Вкладення і прибуток

Відразу поговоримо про те, скільки можна заробити на послуги з фарбування машин. Для того, щоб почати бізнес в перший місяць вам доведеться вкластися в приміщення, матеріали та інструменти. Разом початковий капітал складе всього близько 15 тисяч рублів. Від однієї машини, за словами Дениса, ви будете отримувати 15 тисяч. А це означає, що чистий прибуток прийде вже з другого замовлення.

Головна перевага бізнес-ідеї на рідкої гуми — цей бізнес не вимагає великих вкладень — під робоче приміщення підійде будь-який гараж. Головне, щоб він добре провітрювався.

Ідеально, якщо в приміщенні буде близько 20 градусів. Фарбувати машину потрібно, уникаючи прямих сонячних променів і протягів.

Рідку гуму, на жаль, неможливо зробити в домашніх умовах. Але знайти готове засіб ви зможете майже в будь-якому автомобільному салоні. Лідером на ринку з виробництва рідкої гуми сьогодні є американська компанія, що працює під брендом Plasti Dip.

Крім гуми, потрібно придбати розчинник і фарбопульт (розпилювач).

Технологія нанесення

Денис Трунін

Провідний спеціаліст компанії YouDip

Великою перевагою є мінімальний час роботи — процес фарбування займає 1-2 дні при матовому покритті. З нанесенням лаку трохи більше — дня 4.

1. Як і при будь-якому способі фарбування, перед нанесенням рідкої гуми, кузов автомобіля потрібно ретельно помити — позбутися від пилу і бруду. Це робиться для того, щоб покриття лягло ідеально рівно. Зверніть увагу, що гума не ляже на вологу поверхню, тому витерти машину потрібно насухо.

2. Ті частини машини, які не потребують фарбування, потрібно щільно закрити. Те ж саме можна зробити з двигуном і радіатором. А ось держномер рекомендується зняти.

3. До початку роботи надіньте респіратор для захисту органів дихання.

4. У фарбопульт потрібно залити розчинник і безпосередньо саму рідку гуму в співвідношенні 1 до 1. Заповнити розпилювач краще тільки на 2/3. Обов’язково протестуйте процес на будь-якій поверхні. Зверніть увагу на дозатор подачі фарбувального матеріалу: не потрібно розпорошувати занадто сильно і багато. Нехай вийдуть тонкі, але зате рівні шари. Працювати потрібно повільно і обережно, без різких рухів на відстані приблизно 15 див.

5. Перший шар, як правило, — це тонке покриття. Тут можуть бути якісь погрішності, але їх можна виправити при нанесенні наступних шарів. З кожним шаром колір стає більш насиченим, так що їх кількість залежить від бажаного результату.

6. Покриття повністю висохне через 12-24 годин. Після фарбування автомобіль не можна мити три доби, а користуватися послугами автомийок — місяць.

Клієнти і реклама

Автомобіль — це не тільки комфортабельний вид транспорту, але і вірний товариш, залізний кінь і, якщо хочете, дорогий аксесуар. І в цьому сенсі не важливо, якої марки або якогось класу машина — кожен поважаючий себе автомобіліст буде ретельно стежити за станом свого авто. Тому при правильній організації роботи, популярність вашого справи буде тільки рости.

Нова технологія фарбування Plasti Dip хоча і набирає популярність серед автовласників, але поки не всі з них готові експериментувати. Як бути?

Найбільше довіри у потенційних клієнтів будуть викликати відгуки задоволених автомобілістів.

Тому для початку ви можете запропонувати своїм друзям і знайомим фарбування машини рідкою гумою за вартість використаного матеріалу. Ви здивуєтеся, скільки цікавих зацікавиться новою технологією.

До речі, це і вірний спосіб освоєння технології нанесення. Якість виконання послуги визначить майбутнє вашої справи. По мірі збільшення потоку клієнтів, важливо організувати зручний сервіс, наприклад, прийом заявок онлайн або по гарячій лінії.

Поділіться своєю думкою