Фандрайзинг з фото-стриптизом : Інноваційні ідеї

Програмісти компанії Nelfie вирішили протестувати свій новий технологічний продукт і заодно зайнятися благодійністю. Проект під назвою «фото-стриптиз» користується значною популярністю.

Розробники придумали програму, суть якої полягає в наступному. Вона дозволяє робити абсолютно нечітке фотографічне зображення набагато більш явним за допомогою онлайн-кліка. Секрет технології програмісти, звичайно, не розкривають, але тестування проходить успішно.

Будь-який бажаючий може зробити свій власний знімок в оголеному вигляді, прикривши «причинні» місця будь-якою річчю, наприклад, м’якою іграшкою або рушником.

Далі цей знімок відправляється на сайт з позначкою про благодійний збір на ті чи інші цілі.

А потім починається найцікавіше: розробники проекту роблять зображення розмитим, а потім пов’язують чіткість знімка з певною дією. Кожен клік по фото відкриває можливість перед відвідувачами сайту здійснити благодійний онлайн-внесок і одночасно зробити зображення більш чітким. Збір коштів завершується тоді, коли фото постане перед користувачами в первозданному вигляді. Правда, скільки кліків для цього необхідно зробити і, відповідно, скільки грошей заплатити, творці програми не вказують.

Ось і виходить своєрідний фото-стриптиз. До речі, ентузіасти, які придумали таку бізнес-ідею, самі від неї нічого не отримують. Вони просто тестують свій продукт на реальних людях, а ті, у свою чергу, отримують задоволення від перегляду фото не набридлих медійних особистостей, а простих людей, і одночасно стають благодійниками.

Поділіться своєю думкою