«Фанатська» одяг для новонароджених

Спортивні фанати — широка цільова аудиторія для початківців бізнесменів. Вона неймовірна численна, цікава і, головне, віддана. Саме тому виробники різного роду фанатської атрибутики завжди мають стабільно високий заробіток. Конкуренція серед таких компаній сьогодні досить велика, але зайняти ринок все-таки можна, запропонувавши потенційним покупцям дійсно унікальний продукт. Таким продуктом, приміром, може стати «фанатська» одяг для новонароджених, на виготовленні якій реально побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий проект має величезні перспективи, оскільки поєднує в собі відразу дві цільові аудиторії — батьків маленьких діток і спортивних уболівальників. Приклади успішної реалізації подібної бізнес-ідеї у світі вже є. Так, одна заповзятлива ірландка відразу стала відомою і змогла збити мільйонний капітал буквально відразу після того, як стала мамою. Яскрава і активна дівчина довгі роки була фанаткою Гэльтской атлетичної асоціації. Після народження дитини вона не планувала забувати про спорт, вирішивши відвідувати змагання і аналогічні заходи разом з дитиною. Але виникла проблема: не знайшлося підходящої одягу на новонародженого, яка б відображала любов до вищеназваного спортивного співтовариства. І ірландка вирішила зшити пару костюмчиків своїми руками.

Унікальна одяг з логотипами викликала фурор серед фанатів. На молоду маму посипалися прохання про виготовлення ідентичного гардеробу іншим дітям, і дуже скоро домашня діяльність перетворилася в перспективний бізнес. З’явився цілий бренд під назвою Baby Gaga Clothing. На сьогоднішній день компанія є одним з найбільших в світі виробників дитячого одягу з логотипами різних компаній, фірм, організацій, спортивних команд і т. д. При чому, близько 30% від усіх замовлень приходять з-за кордону. Ось таким нехитрим чином любов до спорту змогла перерости в міжнародне підприємництво!

Share your thoughts