Фабрика меблевих тканин

Меблеві тканини — продукція, що характеризується наявністю постійного ринку збуту. Попит на тканини для оббивки меблів тільки зростає, тому їх виробництво здатне принести підприємцю стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для оббивки меблів використовують різні види матеріалів, найпопулярнішими з яких є флок, велюр, гобелен, дерматин, шинилл. Останній відрізняється найвищою ціною — вартість 1 кв. м шинилла доходить до 2000 рублів. Найбільш бюджетна тканина — це китайський капровелюр (від 70 до 160 рублів за кв. м.).

Потрібно зазначити, що конкуренція серед вітчизняних виробників оббивних матеріалів невисока — 80% всіх меблевих тканин надходять до нас з-за кордону. Тому цей проект можна вважати дуже перспективним.

Для реалізації бізнес-ідеї буде потрібно приміщення площею близько 200 кв. м. Комплект обладнання складається з ткацького верстата, сновальной машини, пристрої для приготування барвників, шлихтовальной машини, фарбувального верстата, стрічкових та партіонних сновок, камери для сушіння. Також можуть знадобитися верстати для чесання, стьобані, иглопробивки.

У справі збуту меблевих тканин найважливішу роль грає реклама. Обов’язково створіть сайт компанії в Інтернеті, замовте друк каталогів із зразками, організуйте роздачу візитних карток та буклетів, беріть участь в тематичних текстильних виставках.

Розміри стартового капіталу складають не менше 3,5 мільйона рублів. У рік реально можна продати, як мінімум, 20 000 кв. м готової продукції. Якщо взяти середню вартість 400-500 рублів за кв. м, то можна отримати до 9000 000 рублів доходу. З них близько 7 мільйонів в рік буде йти на поточні витрати фабрики, тому окупити вкладення повністю можна через 2 роки роботи.

Share your thoughts