Енергоаудит для дому: бізнес-ідеї для чоловіків, у сфері сервісу, мінімальні вкладення

Багато людей хочуть навчитися скорочувати видатки на оплату комунальних послуг. Це можливо, і більш того, абсолютно легально. Зробивши деякі розрахунки, можна раціоналізувати споживання електрики, газу і води. Освоївши базові навички енергоаудиту, ви зможете непогано заробити на своїх новоотриманих уміннях.

Для початку потрібно добре розібратися зі способами економії на послуги ЖКГ.

В першу чергу важливо ознайомитися зі спеціальною літературою, щоб зрозуміти, чим ви будете займатися. Також необхідно скласти повне уявлення про різних видах обладнання — мова йде про спеціальних установках для контролю за витратою ресурсів. Як правило, застосування подібних систем має величезне значення для економії енергії при повсякденному користуванні.

Тепер, коли ви трошки увійшли в курс справи і маєте уявлення про енергоаудит житлових будинків, можна братися за справу. Перше і найважливіше умова гарного бізнесу — професійні кадри. Знайдіть фахівців, які по-справжньому зможуть допомогти людям економити на споживанні ресурсів. Знайдіть знають свою справу установників обладнання. Люди, яким ви допомогли, будуть створювати ажіотаж навколо вашої фірми. По суті це безкоштовна реклама. Уявіть, приміром, задоволене вашою роботою бабусю — вона напевно поділиться своїми враженнями з сусідами, онуками, подругами. Ефективність такої «реклами» часом вражає — люди довіряють порадам друзів і близьких набагато більше, ніж телевізору.

Тепер, коли кадри є, настав час зайнятися збором всіх необхідних документів та дозволів для відкриття свого бізнесу. Реєстрація ІП не займе багато часу. Поки робляться документи, займіться рекламою. Перших клієнтів можна залучити всілякими знижками та акціями. Добре працює схема «запроси друга та отримай бонус».

Якщо говорити про формат розміщення реклами, слід подумати про рекламу по місцевому ТБ. Як правило, люди спеціально не стануть шукати послуги енергоаудиторів, а ось ролик, що розповідає про переваги «прокачаного» будинки і можливої економії, напевно, приверне увагу.

Ефективною буде роздача листівок, візиток, а краще сувенірів-магнітиків або чогось подібного. Люди зазвичай залишають такі сувеніри, і шанс, що вони звернуться до вас, на порядок збільшується.

Поділіться своєю думкою