Енергія вітру для вашого будинку: інноваційні ідеї

Не так давно компанія Fiddler представила потенційним споживачам свій новий винахід, що відноситься до галузі альтернативної енергетики.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Новинка являє собою турбіну, яка встановлюється на даху будинків. Виглядає вона досить стильно. Цей пристрій накопичує енергію вітру і надалі її можна використовувати для господарських потреб. Таким чином, плату за споживану енергію можна скоротити вдвічі — повідомляють виробники. Подібні пристрої існували і раніше. Плюс даного винаходу полягає в тому, що завдяки особливостям монтажу, турбіна відрізняється більшою ефективністю за рахунок зустрічного вітру. Працює новинка від звичайного генератора, який встановлюється всередині будинку.

До речі, застосування новинки дозволить не тільки заощадити гроші, але й мінімізувати обсяги вуглецю, що викидається в атмосферу. Крім того, підключивши новинку до смартфону, користувач зможе дізнатися багато нового про те, як правильно використовувати енергію для того, щоб це було максимально ефективно і недорого. Також пристрій зберігає в пам’яті енергетичні «звички» користувачів, формуючи таким чином своєрідний алгоритм дій.

Share your thoughts