Енергія вітру для вашого будинку: інноваційні ідеї

Не так давно компанія Fiddler представила потенційним споживачам свій новий винахід, що відноситься до галузі альтернативної енергетики.

Новинка являє собою турбіну, яка встановлюється на даху будинків. Виглядає вона досить стильно. Цей пристрій накопичує енергію вітру і надалі її можна використовувати для господарських потреб. Таким чином, плату за споживану енергію можна скоротити вдвічі — повідомляють виробники. Подібні пристрої існували і раніше. Плюс даного винаходу полягає в тому, що завдяки особливостям монтажу, турбіна відрізняється більшою ефективністю за рахунок зустрічного вітру. Працює новинка від звичайного генератора, який встановлюється всередині будинку.

До речі, застосування новинки дозволить не тільки заощадити гроші, але й мінімізувати обсяги вуглецю, що викидається в атмосферу. Крім того, підключивши новинку до смартфону, користувач зможе дізнатися багато нового про те, як правильно використовувати енергію для того, щоб це було максимально ефективно і недорого. Також пристрій зберігає в пам’яті енергетичні «звички» користувачів, формуючи таким чином своєрідний алгоритм дій.

Поділіться своєю думкою