Енергія від кімнатної квітки: іноземні ідеї, інноваційні бізнес-ідеї

Проблеми з електроенергією сьогодні існують в багатьох країнах світу, зокрема, в Перу. Так от, перуанські вчені, щоб хоч якось допомогти місцевим селам з освітленням, створили унікальний винахід — лампу Plantalamparas. Зовні новий пристрій нічим не відрізняється від звичайної світлодіодним лампочки. Але унікальність його полягає в тому, що воно здатне отримувати електроенергію через грунт, в якій посаджені кімнатні рослини.

Фахівці провели ряд досліджень і довели, що в процесі своєї життєдіяльності рослини в горщиках спільно з різними мікроорганізмами перетворять грунт, насичують її електронами. Це виходить з-за хімічного окисного процесу в родючій землі.

Все, що потрібно для вироблення електроенергії — це помістити декілька електродів в землю і з’єднати ці дроти з батарейками. У результаті елементи живлення отримають необхідний заряд, а від них вже буде функціонувати лампочка.

Одна батарейка дає лампочці можливість безперебійно працювати 2 години. Еко-лампочки сьогодні відчувають у віддаленому перуанському селі, і, можливо, нові технології скоро увійдуть у кожен сільський будинок.

Поділіться своєю думкою