Енергетичний павільйон-вертушка

Сучасний світ сповнений стресів. Людям не вистачає енергії, щоб жити повноцінним життям, працювати, приділяти увагу родині і залишати час для себе. Ця тенденція породжує безліч цікавих проектів, основна мета яких — розслабити людини і забезпечити йому енергетичне підживлення. Одним з таких проектів став унікальний лондонський павільйон-вертушка.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Проект, розташований в знаменитому Музеї садів, названий так не випадково. Він являє собою масштабну інсталяцію, яка складається з безлічі довгих лозин, на кожному з яких вміщено кілька легких дерев’яних вертушок, схожих на флюгери.

Висота прутів перевищує 2,7 м, а площа інсталяції становить 64 кв. м. Практика показала, що відвідувачі музею мають величезне задоволення від арт-об’єкта. Адже на нього можна не тільки дивитися. Вертушки створені саме для того, щоб їх крутили. Тобто людина має можливість увійти в самий центр павільйону і обертати сотні маленьких млинів. Лопаті вертушок пов’язані один з одним. Варто торкнутися одну, як сусідня тут же приходить в рух. Враження надзвичайне!

Інсталяція несе в собі глибокий сенс: за задумом автора, вона повинна показувати зв’язок між людьми. А для тих, кому глибина роздумів незрозуміла, вертушки є відмінним розвагою. Не дарма ж саме вони — найпопулярніший музейний експонат. Щоб зануритися в «мірошницький світ», необхідно внести незначну плату. Але бажаючих виявилося настільки багато, що об’єкт вагою в 9 тонн окупив себе буквально за місяць. Сьогодні його автор планує встановити аналогічні релаксуючі атракціони в інших міських районах.

Share your thoughts