Електронний журнал для шкіл

Звичайно, всім з дитинства знайоме щось неприємне почуття, коли, отримавши погану оцінку на шкільному уроці, буквально не хотілося йти додому. Школярі у всі часи знаходили сотні способів, щоб приховати незадовільну оцінку від батьків та уникнути неминучого покарання. Ще кілька років тому позбавити щоденник від двійки не складало труднощів, так як цей шкільний «документ» був паперовим. Сьогодні багато що змінилося: щоденники стають електронними, і тепер повз батьків не проходить жодна подія, будь то класне збори або невыученное їх чадом домашнє завдання.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Дивно, але на недбайливих і безвідповідальних школярів можна непогано заробити за допомогою власного електронного журналу. Все, що потрібно від початківця бізнесмена — придбати необхідне програмне забезпечення і укласти договори з керівниками освітніх установ певного населеного пункту. Після цього «розумна» програма почне працювати на власника і швидко окупить всі витрати, доставляючи батькам, які сплатили розсилку, необхідні дані.

У Росії придбати таке програмне забезпечення зовсім нескладно, та й коштує воно не більше 500 доларів. Існують версії, які можна придбати за 100 доларів. Практика показує, що щомісячний дохід тільки з однієї школи досягає 50 000 рублів. Відповідно, чим більше навчальних закладів зацікавиться вашою пропозицією, тим вищим буде прибуток.

Share your thoughts