Електронний папір на дорожніх знаках: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї для початківців.

Електронний папір (e-paper) та електронні чорнила (e-ink) міцно увійшли в наше життя. Їх використовують в самих різних сферах. Новим напрямком стало застосування електронного паперу на дорожніх знаках. Ідея прийшла в голову жителям Австралії, які бажають покращити екологічний стан своєї країни.

Поки такі дорожні знаки з’явилися тільки в місті Сіднеї. І використовується електронний папір на додаткові знаки, що несуть в собі, швидше, певну пізнавальну інформацію, знати символи і позначення яких водіям і пішоходам не обов’язково. Це можуть бути розкладу автобусів або щось ще в цьому роді.

Проект був розроблений австралійським автодором і компанією Maritime Services. Отримав назву Visionect. Його головне завдання — зробити Сідней чистіше, екологічніше.

Знаки не живляться електроенергією, вони працюють за допомогою сонячних панелей. А якщо виникає потреба оновити інформацію, переробляти і перефарбовувати Visionect-табло не треба, адже для цього використовуються електронні чорнило.

Але у використанні електронного паперу на дорожніх знаках є один істотний мінус — вони видно водіям і пішоходам тільки в світлий час доби. З настанням темряви їх неможливо прочитати. А ця деталь вимагає безумовної доопрацювання.

Поділіться своєю думкою