Електронний мундштук: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Ви задумалися над тим, щоб позбутися згубної звички — кинути палити? Але поки не вистачає сил, щоб обмежити себе в кількості викурених сигарет? Ви ще не зважилися перейти на електронні сигарети? Тоді варто спробувати скористатися альтернативним «половинчастим» рішенням — перейти на електронний мундштук.

Новий сигаретний мундштук Tosee — це розумний девайс, розроблений з метою забезпечити завзятих курців даними, які допоможуть їм зрозуміти вплив їх звички на здоров’я.

Так за допомогою Tosee на екрані свого смартфона, ви побачите, скільки сьогодні викурили сигарет, наскільки глибоко затягувалися, яка кількість смоли і нікотину згубно вплинуло сьогодні на ваш організм.

Більш того, новий девайс створює для вас не тільки корисну інфографіку, але також з допомогою всесвітньої павутини з’єднує з інтернет-спільнотою «Кидають курців», не залишаючи вас один на один з вашою проблемою. Адже відчуваючи постійну підтримку, вам буде легше позбутися згубної пристрасті.

Розумний девайс створений китайським стартапом Angmi. Вироби виробляються в двох кольорах: благородній золотом і строгому сірому. Ціна Tosee — 145 доларів.

Поділіться своєю думкою