Електронний гіпс для фіксації переломів

Перелом кісток — вкрай неприємне і болісне пригода. Як відомо, для загоєння такої травми на зламану кінцівку накладається гіпс, фіксує її в статичному положенні. Виглядає така пов’язка некрасиво, громіздко, і носити її дуже незручно. Але проблема тепер вирішувана за допомогою унікального гаджета від дизайнера по імені Joh Minwho. Креативна молода людина розробив і виготовив інноваційний електронний гіпс під назвою U-Cast.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Працює девайс приблизно також, як і його древній аналог — функціональність на висоті. Плюс, ультрасучасний витончений дизайн і максимальна інформативність.

В електронний гіпс вбудований мініатюрний апарат для проведення УЗД-дослідження. З його допомогою можна точно визначити, наскільки успішно відбувається зрощення кістки. Отримані дані дозволяють зробити лікування максимально ефективним.

Працює пристрій від акумулятора, в комплекті з якими постачається зарядний пристрій. При цьому вага гіпсу набагато менше класичного, тобто його носій зовсім не втомлюється і не відчуває дискомфорту.

На сьогоднішній день прилад активно просувається на медичному ринку, і деякі відомі європейські клініки вже взяли його на озброєння. Ймовірно, і вітчизняній медицині не завадили б подібні інновації!

Share your thoughts