Електронна ранозаживляющая пов’язка

Для того, щоб прискорити процес загоєння ран, застосовуються різноманітні лікарські препарати. Але вчені Вісконсинського університету пішли далі і притягли до цієї проблеми високі технології. Новатори розробили унікальну електронну пов’язку, яка дозволяє загоювати рани в кілька разів швидше і ефективніше за попередній.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Медичний гаджет під назвою «e-bandage» функціонує на основі електричного поля. Як відомо, існують деякі типи ран, які навіть при здібності шкірних покривів до самостійної регенерації заживають дуже довго. Ось саме для таких ушкоджень і підходить пов’язка.

Електроенергія, що позитивно впливає на рану, виробляється спеціальними вбудованими наногенераторами з мідною котушкою. Електричні імпульси прискорюють шкірні реакції. Випробування показали, що пов’язка здатна загоїти ті рани, які самостійно затягувалися б протягом 2-х тижнів, всього за 3-4 дні.

Відомо, що «e-bandage» вже з’явилися у продажу за кордоном. На території Росії подібних девайсів поки немає, і це прекрасна новина для бізнесменів-початківців, які знаходяться в пошуку оригінальної і низькоконкурентних ідеї для розвитку підприємницької діяльності.

Share your thoughts