Електронна двері для домашніх вихованців

Європейці та американці вкрай відповідально ставляться до утримання домашніх тварин. У зарубіжних кінофільмах ми можемо часто спостерігати, що у собачок і кішечок є навіть власні входи в будинок, дозволяють виходити на вулицю і повертатися в оселі тоді, коли чотириногим це необхідно. У Росії ж поки такої практики не спостерігається — не дозволяють ні погодні умови, ні менталітет. Для нас залишити незахищеним вхід у будинок — це відмінний шанс стати жертвою грабіжників, тому і сидять вітчизняні собаки під замком від вигулу до вигулу. Благо, технології не стоять на місці, і з появою інноваційної електронної двері проблему можна легко вирішити.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Електронна двері під назвою Plexidor — це унікальний пристрій, що функціонує на зразок автоматичних воріт для гаража. Але тільки відкривається вона не за допомогою класичної кнопки, а за допомогою особливої чіпа. Цей чіп прикріплюється до собачого нашийника і повідомляється з дверним полотном. Коли братам нашим меншим захочеться прогулятися, їм потрібно просто підійти до Plexidor, і вона відкриється самостійно.

Така двері — справжній порятунок для власників пухнастих улюбленців. Тепер вони самі можуть задовольняти свої прогулянкові потреби — немає необхідності вставати з ліжка в 6 ранку і вигулювати пса в будь-яку погоду.

Потрібно зазначити, що для виготовлення дверей використовується дуже міцний матеріал, схожий з тим, з якого виробляють шоломи для американського футболу. Тобто можна не побоюватися, що її зламають злодії або використовують його не за призначенням бродячі собаки. Пристрій оснащений датчиками безпеки. Поки вихованець повністю не покине житло, Plexidor точно не закриється, і навіть самий кінчик хвоста залишиться цілим і неушкодженим.

Сьогодні виробник випускає широку колірну палітру дверей. Вартість їх варіюється в діапазоні від 200 до 800 доларів.

Share your thoughts