Електромонтажна фірма

Сучасна людина вже не може уявити своє життя без електрики. Будь-які перебої в електропостачанні відразу ж стають проблемою для людей. Ремонт квартири і в’їзд нове житло, як правило, супроводжуються електромонтажними роботами. Придбання нової електропобутової техніки також вимагає професійного обслуговування. Тому послуги кваліфікованого електромонтера завжди затребувані.

Якщо ви задумаєтеся над можливістю заробітку шляхом надання електромонтажних робіт, можна піти двома шляхами:

 • Працювати індивідуально в приватному порядку. В цьому випадку достатньо оформити ІП.
 • Якщо плануєте працювати з великими замовниками, з підприємствами, то вам слід вибрати форму ТОВ.
 • При цьому, якщо ви претендуєте на договірні відносини з великими замовниками, вам потрібно вступ до СРО (саморегулівні організації) будівельників. Для цього потрібні чималі гроші: за допуск до роботи на складних об’єктах потрібно заплатити близько 300 тис. рублів.

  Майте на увазі: штатні працівники повинні мати третю групу допуску до електромонтажних робіт.

  Займаючись організацією фірми, не випустите з уваги необхідність наявності відповідного приміщення під склад, де повинні зберігатися бухти з кабелями, а також наявність транспорту для перевезення матеріалів.

  Не забудьте і підшукати недорогого оптового постачальника електротоварів.

  У кошторис витрат слід закласти і ведення рекламної компанії. Найпростішим рішенням буде розміщення реклами на службовому автомобілі. Дієва завжди і реклама в газетах, у вигляді друкованих листівок, розповсюджуваних по поштовим скринькам і в магазинах електротоварів. Не забувайте і про інтернеті: спеціальних сайтах і форумах.

  Проведення електромонтажних робіт у будинку площею 100 кв. м. оцінюється не менше, ніж в 75 тис. рублів. Електромонтажна фірма при правильній організації стане прибутковим бізнесом протягом 1-2 років.

  Share your thoughts