Електромонтажна фірма

Сучасна людина вже не може уявити своє життя без електрики. Будь-які перебої в електропостачанні відразу ж стають проблемою для людей. Ремонт квартири і в’їзд нове житло, як правило, супроводжуються електромонтажними роботами. Придбання нової електропобутової техніки також вимагає професійного обслуговування. Тому послуги кваліфікованого електромонтера завжди затребувані.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Якщо ви задумаєтеся над можливістю заробітку шляхом надання електромонтажних робіт, можна піти двома шляхами:

 • Працювати індивідуально в приватному порядку. В цьому випадку достатньо оформити ІП.
 • Якщо плануєте працювати з великими замовниками, з підприємствами, то вам слід вибрати форму ТОВ.
 • При цьому, якщо ви претендуєте на договірні відносини з великими замовниками, вам потрібно вступ до СРО (саморегулівні організації) будівельників. Для цього потрібні чималі гроші: за допуск до роботи на складних об’єктах потрібно заплатити близько 300 тис. рублів.

  Майте на увазі: штатні працівники повинні мати третю групу допуску до електромонтажних робіт.

  Займаючись організацією фірми, не випустите з уваги необхідність наявності відповідного приміщення під склад, де повинні зберігатися бухти з кабелями, а також наявність транспорту для перевезення матеріалів.

  Не забудьте і підшукати недорогого оптового постачальника електротоварів.

  У кошторис витрат слід закласти і ведення рекламної компанії. Найпростішим рішенням буде розміщення реклами на службовому автомобілі. Дієва завжди і реклама в газетах, у вигляді друкованих листівок, розповсюджуваних по поштовим скринькам і в магазинах електротоварів. Не забувайте і про інтернеті: спеціальних сайтах і форумах.

  Проведення електромонтажних робіт у будинку площею 100 кв. м. оцінюється не менше, ніж в 75 тис. рублів. Електромонтажна фірма при правильній організації стане прибутковим бізнесом протягом 1-2 років.

  Share your thoughts