Екскурсії по місту на сігвеях

Ця бізнес-ідея належить американському фінансистові Джеффу Карлаведжу. В період економічної кризи фахівець у банківській сфері залишився без роботи і вирішив спробувати себе в чомусь іншому. Проаналізувавши всі популярні бізнес-ніші, американець зупинився на туризмі. Щоб обійти конкурентів, довелося проявити кмітливість. Карлаведж вирішив організовувати туристичні екскурсії по місту, але не звичайні, а з використанням електросамокатів (сігвеях). Ідея виявилася неймовірно вдалою!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Спочатку американець на наявні у нього заощадження придбав 5 сігвеях. Він вибрав якісні моделі, тому кожна з них обійшлася приблизно в 5500 доларів. Після цього Джефф став активно вивчати історію свого міста, його визначні пам’ятки. Він розпитував краєзнавців, істориків, старожил. За короткий час починаючий підприємець зібрав дуже багато цікавих відомостей, побудував власні екскурсійні маршрути і запустив рекламну кампанію власного мініатюрного турагентства під назвою Magic Carpet. Вартість послуги екскурсовода-самокатчика була встановлена на рівні 50 доларів з одного клієнта. Тривалість екскурсії склала 2 години.

Такий пізнавальний атракціон отримав величезний резонанс не тільки від гостей міста, але і від місцевих жителів. Люди замовляли екскурсії цілими родинами, так як містер Карлаведж міг показати їм те, чого не побачиш у звичайних екскурсійних маршрутах. Вкладення колишнього фінансиста окупилися дуже швидко. В даний час він вже найняв і навчив інших екскурсоводів, так як сам перестав справлятися з потоком охочих.

Можна не сумніватися, що подібний бізнес з легкістю побудується і в прекрасних російських містах. Було б бажання!

Share your thoughts