Екскурсії по місцях убивств

Екскурсійний бізнес — один з найприбутковіших, бо він дуже привабливий для підприємців-початківців. Найчастіше, нечуваних вкладень для відкриття власної справи не потрібно — досить підключити фантазію і витратити час на пошук інформації, що гарантовано зацікавить потенційних клієнтів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У будь-якому місті достатньо місць, які колись славилися підвищеним рівнем злочинності. Де відбувалися вбивства, пограбування, кримінальні сходки і т. д. Все це — частина історії нашої країни, яка цікавить багатьох, але залишається загадкою. Сьогодні активно розвиваються екскурсійні проекти, в яких пропонується відвідування подібних зловісних місць. Такий бізнес, наприклад, чудово працює в Петербурзі та Одесі. Але немає сумнівів, що в будь-якому іншому місті Росії обов’язково знайдуться кримінальні місця, мають трагічне минуле

Потрібно зазначити, що екскурсії організовуються дуже оригінально. Розповідь екскурсовода супроводжується постановочними сценами. Актори грають ролі бандитів і навіть показують сцени розправ, що супроводжуються стріляниною, погонями і бійками. Все виглядає дуже реалістично, тому і популярність у екскурсій неймовірна. Починаючим підприємцям неодмінно варто взяти ідею на замітку і спробувати реалізувати аналогічний проект в своєму регіоні.

Share your thoughts