Екскурсії на дирижаблі

Кілька десятків років тому дирижаблі, ширяють у небі, були звичайним явищем. Сьогодні ж цей вид повітряного транспорту поступово забуваються, так як на зміну йому прийшли нові, більш високотехнологічні моделі літальних апаратів. Але цей факт дав поштовх розвитку низкоконкурентного бізнесу — організації екскурсій на дирижаблях. Першим реалізував цей задум американський підприємець Брайан Хол, а через деякий час у нього з’явилося безліч послідовників не тільки в Америці, але і в європейських країнах. Екскурсійні тури на дирижаблях там — звична справа. І, треба сказати, дуже прибуткове. Тому російським бізнесменам теж варто розглянути цю ідею.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб самостійно надавати послуги польотів на такому нестандартному агрегаті, необхідно пройти піврічне навчання і придбати спеціалізовану ліцензію. Можна найняти пілота, у якого такий документ вже є, але це не завжди буває легко.

Заздалегідь продумайте маршрут екскурсії. Він повинен бути максимально цікавим та пізнавальним, хоча саме відчуття польоту в повітряному просторі на дирижаблі вже варта того, щоб за нього платити. Екскурсійний шлях необхідно узгодити з компетентними органами.

Найбільшою статтею витрат буде покупка самого транспортного засобу. Мінімальна вартість сучасного дирижабля встановилася на рівні 360 000 рублів (неповна комплектація). Не забувайте про те, що агрегат потрібно буде обслуговувати, заправляти гелієм в чималих кількостях, періодично замінювати зношені деталі, що також коштує недешево. Увімкніть приблизні витрати в бізнес-план.

Пропонуючи таку відносно нову послугу, використовуєте всі можливі рекламні ходи. Розклейте по листівки, роздавайте буклети та візитки, створіть власний сайт в Інтернеті, запишіть відео і транслюйте його на тематичних форумах.

Сумарно на запуск проекту належить витратити близько 1,5 мільйона рублів. В середньому, з одного екскурсії, розрахованої на 2-х пасажирів, які можна отримати 15000 рублів. В Америці, до речі, беруть близько 400 доларів з людини! У нашій же країні можна розраховувати на реальний дохід до 200 000 рублів на місяць. Тобто в ідеальних умовах бізнес окупиться менше, ніж через рік безперервної роботи.

Share your thoughts