Екшн-камера з вбудованим пульсометром: іноземні ідеї, інноваційні бізнес-ідеї

Стрімкий прогрес ультрасучасних технологій неухильно розширює сфери їх застосування. Так, вже міцно увійшли в наше повсякденне життя пульсометры, активно застосовуються в медицині, спорті, фітнесі, області ЗСЖ, впевнено зробили крок в абсолютно віддалену область. Тепер вимірювачі людського пульсу стали вбудовувати в набирають популярність з кожним днем екшн-камери.

Сучасна людина, що веде активний спосіб життя, займається спортом, захоплюється екстримом, прагне зафіксувати найбільш гострі моменти своїх пригод. У цьому йому допомагають новітні екшн-камери, які фіксують все, що відбувається під час їзди на велосипеді або занурення з аквалангом вглиб океану, стрибка з парашутом або полювання.

Кращим зразком останньої екшн-камери була визнана GoPro. Однак раціоналізатори вдосконалили цю камеру, вмонтувавши в неї пульсометр. Таким чином на світ з’явилася камера Graava, розрахована на три години безперебійної відео запису.

При цьому протягом усієї запису йде фіксація серцевого ритму. У моменти емоційного сплеску, особливого хвилювання, пульсометр видає особливі показники, завдяки яким, у наслідку підключений програмне забезпечення вибирає з тригодинної запису «розумною» камери Graava відео матеріал з самими захоплюючими моментами, вирізаючи всі малоцікава. І на світ без участі людини з’являється відео, вражають всіх своїм емоційним напруженням, що зафіксувало лише екстрим-моменти, що змусили битися ваше серце на межі.

Так несподівано відсунуто на другий план людський фактор при монтажі відео матеріалу. Фантастика, чи не правда?

Поділіться своєю думкою