Економічні осередки-пори: інноваційні ідеї

А вам знайома проблема залишків шампуню і миючих засобів на денці пляшки? Якщо так, то нова розробка новаторів з Огайо — як раз те, про що вам слід знати.

Не так давно вчені розробили інноваційні пляшки для засобів гігієни та побутової хімії. Їх відміну від своїх застарілих аналогів полягає в тому, що з них можна вилити всі засіб до останньої краплі. Це можливо завдяки спеціальному внутрішньому покриттю з пористою структурою. В осередок-спочатку накопичується повітря, що виштовхує засіб на поверхню.

Всупереч думці обивателів, такі ємності дозволять не тільки економити гроші, які вони витрачають на купівлю засобів побутової хімії, але і вирішити важливу екологічну проблему. Щорічно тонни пляшок із залишками коштів всередині надходять на міські звалища. Далі хімікати потрапляють в грунт. До того ж, пляшки вимагають дорогої очищення.

Очікується, що новинка викличе інтерес не тільки у виробників вищезгаданої продукції та споживачів таких, але і у підприємців, зайнятих у сфері медицини. Справа в тому, що за аналогічним принципом, можливо створювати вічно чисті медичні інструменти та покриття для приміщень операційних.

Поділіться своєю думкою