Економічна душова насадка: Інноваційні ідеї; Іноземні бізнес-ідеї

Новітній винахід — насадка для душу з запатентованої технології H2Micr0, використовуючи яку можна знизити витрата води на 70%.

Час приймати душ

Із-за недосконалості технології виготовлення насадок для душу, вода з душу ллється, майже не потрапляючи на шкіру. Витрата води істотно збільшено. Разом з цим зростає і витрата енергії теплоелектроцентралі, рахунок на оплату за воду. Ми ж хочемо, щоб наша шкіра стала вологою і зігрітій, саме ці відчуття дарує душ «Nebia».

Душ «Туман»

Душ «Nebia» (в перекладі з італійського «Туман») розпорошує дуже-дуже дрібні водяні крапельки, чимось нагадують морські бризки. Повітря навколо насичується необхідною вологою, і приймати душ більше немає необхідності.

У душу «Nebia» висока ціна, але він здатний окупити себе вже за 2 роки. З цим душем ви витратите всього 6 галонів, замість звичайних 20.

Встановити цю насадку можна, не вдаючись до допомоги сантехніка.

Ціна на цей душ — 399 доларів. Привабливий він екологічністю і приємними відчуттями в той момент, коли його приймаєш.

Його, звичайно, не можна порівняти з іонним душем для СПА-процедури, але купатися під «Nebia» зі звичайною водою, нагадує водну суспензію туману, теж вельми незабутньо. При цьому ти впевнений, що гарантовано економиш воду на 70%.

Поділіться своєю думкою