Екологічна експертиза як бізнес

Питання екології сьогодні стоять дуже гостро, і послуги компаній, що проводять екологічні перевірки і дослідження, користуються стабільним попитом. Відкривши таку фірму можна одержати істотний і постійний дохід в досить короткі терміни.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Спектр запланованих послуг вкрай широкий. Можна займатися вимірюванням рівня радіації, електромагнітних полів, визначати ступінь забруднення повітря, води, наявність в них небезпечних бактерій, заміряти шумовий і вібраційний рівень і т. д. Для здійснення задуманого потрібно, в першу чергу, отримати дозвільну ліцензію на даний вид діяльності від компетентних органів.

Коли бюрократичні питання будуть улагоджені, займіться пошуком приміщення для офісу і лабораторії. Для збору та аналізу даних потрібно придбати спеціалізоване обладнання — дозиметр, нітратомір, психрометр (для вимірювання вологості повітря), шумометр, люксометр, вимірювач рівня запиленості та інше. Загальна вартість такого комплекту складає близько 6000 доларів (мінімум). Також підприємцю потрібно особистий транспорт для оперативного виїзду на об’єкт.

Штат персоналу фірми, що пропонує екологічну експертизу, досить широкий. Необхідно найняти кваліфікованого еколога, пару лаборантів, санітарного експерта, юриста, бухгалтера та водія.

Загальна сума стартових вкладення, за прогнозами, складе 20 000 доларів. За умови надання якісних послуг, грамотної рекламної кампанії та гарної репутації фірми, всі вкладення окупаються порівняно оперативно.

Share your thoughts