Еко-м’яч

Всі ми звикли до постійного наявності електрики в сучасних будинках, квартирах, офісах. Але статистика — річ уперта, і вона показує, що понад 1,5 мільйона людей по всьому світу доступу до електроенергії не має. За рішення цієї проблеми останнім часом молоді вчені взялися дуже активно, і вони знаходять найрізноманітніші варіанти. Так, студенти знаменитого Гарвардського університету винайшли унікальний еко-м’яч, здатний генерувати електрику.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пристрій під назвою «sOccket» має правильну круглу форму, але воно названо м’ячем не тільки тому. Щоб домогтися вироблення електроенергії, по приладу потрібно вдарити. Тобто, еко-м’яч перетворює силу удару в електрику. До м’ячика прикріплюється невелика акумуляторна установка, в якій і накопичується ресурс. Варто відлупцювати «sOccket» протягом 15 хвилин, і можна цілих три години насолоджуватися благом цивілізації у вигляді працюючого світлодіодного ліхтарика.

Випробування еко-м’ячі успішно пройшли у південноафриканських країнах. Сьогодні це винахід і підкорює Європу, але вже в якості High-End-Tech іграшки.

Share your thoughts