Джинсовий SPA

У сучасних людей все менше часу залишається на спорт і відпочинок. Особливо явно ця тенденція простежується в середовищі представниць прекрасної статі. У жінок, крім основної роботи, є безліч домашніх обов’язків — прибирання, приготування їжі, догляд за дітьми і т. д. В цій повсякденній суєті доводиться, часом, забувати про себе і жертвувати зовнішньою красою і підтягнутою фігурою. Допомогти жінкам завжди залишатися гарними вирішили співробітники відомої компанії Wrangler. Вони розробили і представили на суд цільової аудиторії унікальні джинси зі СПА-ефектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виглядає предмет гардероба, на перший погляд, звичайно. Це прості джинси-скінні, але з особливою родзинкою. Тканина, з якої шиється штани, має просочення з натуральних масел — кокосового, шипшинового, абрикосового, ши, маракуї. Також до складу препарату входять кофеїн, ретинол і екстракт водоростей. Усі ці компоненти змішуються і поміщаються в спеціальний флакон з розпилювачем. Спрей продають у комплекті з джинсами. Однієї баночки вистачає в середньому на 3 місяці.

Практика показала, що СПА-джинси мають відмінний оздоровчий ефект. Вони зволожують шкіру, роблять її більш пружною, борються з целюлітом. Перша партія штанів була розкуплена в мить ока. Найближчим часом виробник планує розширювати асортимент і випускати СПА-джинси інших фасонів і забарвлень.

Share your thoughts